СОН НА ВУЛИКАХ

Сон на бджолиних вуликах, або по іншому — сон на бджолах – старовинний і дуже дієвий спосіб зміцнення здоров'я. Бджоли потрапляють у вулики через спеціальні отвори в стіні будиночка. Спеціальна лежанка на вуликах виключає проникнення бджіл у внутрішній простір будиночка. Сон на бджолах - ідеальний для підвищення імунітету, зміцнення серцево-судинної системи, лікування неврозів, проблем зі спиною і позбавлення від багатьох інших хвороб. Ви просто спите, а бджоли дають вам нові сили, забираючи натомість хвороби і втому.

Основні лікувальні ефекти процедури « "Сон на бджолах»:

 повітря, насичене ароматом нектару і прополісу, володіє сильним антибактеріальним ефектом;

 Тихий, але приємний бджолиний гул розслабляє і моментально знімає напругу після важкого дня;  М'яке тепло проходить крізь сітку, прогріваючи Вас;

 200-250 тисяч бджіл насичують повітря корисними негативними іонами;

 ефект порожнинних структур Гребенникова (ефект який створюється порожнинними структурами - зв'язкою трубочок, сотами і так далі). Сон на бджолах здатний боротися і з серйозними хворобами за допомогою ефекту біорезонансу. Принцип біорезонансу діє наступним чином: систематичний сон з бджолами змінює хід хвороби. Організм перебудовується на новий рівень роботи, а разом з ним перебудовуються і хворі клітини. Запускається процес відновлення організму. Бджоли за рахунок своєї особливої енергетики» витягають "хворобу з людини. Сон на бджолах – потужна природна захист всієї родини Сон від 1 години до 1 тижня допомагає при:

 Високої емоційної навантаженні  Стресі, депресії, безсонні  Панічних атаках і апатії  Похмільний синдром  Зниженої працездатності  Підвищеної стомлюваності  Синдромі хронічної втоми

Регулярний сон від 1 тижня до 3 місяців допомагає при:  Легеневих і серцевих хворобах  Зниження потенції у чоловіків  Гормональних змінах як у чоловіків, так і у жінок  атеросклерозі  сильних депресіях з суїцидальними думками  як профілактика і відновлення після інфаркту та інсульту  реабілітації після операцій при важких захворюваннях таких як хвороба Алцгеймера, Паркінсона, онкології і т.д. сон на бджолах може привести до істотного полегшення стану, але потрібно розглядати це тільки як можливе Доповнення до лікування призначеного лікарем.

До основних властивостей даної терапії відносяться: 1. Позбавлення від проблем з тиском. Процедура допомагає нормалізувати кровообіг в організмі. 2. Відновлює здоров'я серцево-судинної системи, сприяє лікуванню і профілактиці різних захворювань, пов'язаних з даною системою. 3. Хвороби дихального апарату - ще одне показання до терапії. Вона добре прочищає бронхи, нормалізує дихання, надає бронхолітичну дію на організм в цілому. 4. Сон на бджолах допомагає вилікувати численні недуги, пов'язані з шлунково-кишковим трактом і травною системою. Ви відчуєте, що процес перетравлення їжі прискорився, турбують болі вщухли або пройшли зовсім. Таким чином виліковуються різні захворювання кишечника. 5. Після перенесених операцій, коли організму необхідна допомога в як найшвидшому одужанні, сон на вуликах приходить на допомогу. Він комплексно відновлює здоров'я, допомагаючи швидше повернутися у форму. 6. Дуже корисна процедура для жінок. Вона повертає здоров'я репродуктивній системі, усуває проблеми з сечостатевою системою. Зафіксовано, що в деяких ситуаціях жінки позбавлялися від безпліддя. 7. Сон на бджолах корисний не тільки для молодого і зрілого населення, але і для літніх людей. Для них особлива користь полягає в лікуванні атеросклерозу і геріатрії. Процедура допомагає в цілому тримати організм у формі і захищає його від хвороб, характерних для людей цієї вікової категорії. 8. Така процедура знижує ймовірність розвитку онкологічних захворювань і туберкульозу. 9. Нормалізація нервової системи за рахунок заспокійливого дзижчання комах. 10. Нарешті, за допомогою даної процедури можна відновити і зміцнити імунітет, а також вилікувати застуди, вірусні та інфекційні захворювання. Щоб лікування справило максимально якісний і довготривалий ефект, необхідно пройти повний КУРС. Він включає в себе від 5 до 15 сеансів з максимальною перервою в 1 день.

    Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре
0
0