МАСЛО КАКАО

Новинка
Код товару:
1_1_6


17.00грн.Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Новинка
БДЖОЛОПРОДУКТ (МАЗЕВИЙ) З ЖИВОКОСТОМ
БДЖОЛОПРОДУКТ (МАЗЕВИЙ) З ЖИВОКОСТОМ
ПРОДУКТ БДЖІЛЬНИЦТВА З ЛІНІМЕНТОМ З БДЖОЛИНОГО ПІДМОРУ І ЖИВОКОСТОМ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПРИ ПОДАГРІ, СУГЛОБОВИХ І ХРЕБЕТНИХ..
85.00грн.
Новинка
Оливкова олія
Оливкова олія
Свіжа оливкова олія першого, холодного віджиму, привезена з Італії... Продається на розлив, на ваше замовлення. Фасовка ..
130.00грн.
Новинка
Бішофіт Полтавський - для ванн
Бішофіт Полтавський - для ванн
Бішофіт. Концентрат бішофіту застосовується в загальних, місцевих, в тому числі і ножних ваннах, а також в лазнях. Бішоф..
100.00грн.
Новинка
Мінеральна вода "ПОЛЯНА КВАСОВА" в склі 0,5 л.
Мінеральна вода "ПОЛЯНА КВАСОВА" в склі 0,5 л.
Краща мінеральна вода Європи. Вода карбонатного типу високої мінералізації з унікальними складом, що складається практич..
25.00грн.
Новинка
БДЖОЛОПРОДУКТ (МАЗЕВИЙ) З ЧИСТОТІЛОМ
БДЖОЛОПРОДУКТ (МАЗЕВИЙ) З ЧИСТОТІЛОМ
Мазь З ЧИСТОТІЛОМ – це ефективний лікарський і косметичний засіб, що володіє безліччю позитивних впливів. ПЧЕЛОПРОДУКТ М..
70.00грн.
0
0