ГІРУДОТЕРАПІЯ

Гірудотерапія - це один з напрямків нетрадиційної медицини, яка використовує медичну п'явку для досягнення лікувального ефекту. Ціна за одну п'явку = 50 грн. + перев'язувальний матеріал. Увага!!! Перед процедурою гірудотерапії не можна користуватися духами, мити тіло милом і шампунями, а також вживати алкоголь. За 1-2 години до процедури їжу не приймати!

Тривалість процедури гірудотерапії питання про тривалість гірудотерапії і про те, скільки потрібно сеансів, вирішує тільки лікар, в залежності від захворювання. За один прихід ставиться різну кількість п'явок - іноді буває достатньо двох або трьох, а іноді їх треба більше. Зазвичай курс лікування складається з десяти сеансів. Хоча є захворювання, при яких буде цілком достатньо і двох-трьох процедур. Курс лікування треба повторювати один-два рази на рік.

Як проводиться процедура гірудотерапії Для сеансів гірудотерапії використовуються тільки медичні п'явки, спеціально вирощені для цього на біологічних фабриках. Їх використовують тільки один раз. П'явка кусає шкіру, при цьому ви відчуваєте невеликі больові відчуття, подібні укусу комара. Так як в слині у п'явки містяться знеболюючі речовини, то будь-який дискомфорт під час лікування швидко проходить. Біологічна дія гірудотерапії - разом зі слиною в організм потрапляє понад сто активних речовин. Черв'як впорскує всі корисні для організму речовини, і вони поступово розносяться з потоком крові. Ускладнення гірудотерапії практично виключені. Це пов'язано з тим, що за один акт «кровосмоктання» п'явка поглинає не більше 15 мл крові. Так що навіть десять п'явок за один сеанс можуть висмоктати менше крові, ніж, скажімо, втрачає донор. Після сеансу місце укусу закривається пов'язкою, що давить, як при венозній кровотечі. Виділення крові з місця укусу може тривати близько 24 годин, що не повинно лякати і вважається нормою. На які місця ставляться п'явки при гірудотерапії існує сувора схема точок присмоктування п'явок. Зазвичай вона сама деякий час повзає по області, обмеженою фахівцем для вибору місця присмоктування. Їх ніколи не ставлять на саму вену, так як може бути дуже сильна кровотеча. Крім того, їх можна ставити в області верхньої частини живота, в паховій області, попереку, куприка. Залежно від захворювання, місця, куди ставлять п'явки, будуть відрізнятися. Існують правила їх постановки. 1. При варикозному розширенні вен вони ставляться по ходу тромбірованной вени, але ні в якому разі не на судину. 2. При мігрені і гіпертонії використовуються соскоподібні відростки. 3. При запальних захворюваннях органів малого таза, геморої і простатиті п'явки ставляться на область куприка, поблизу анального отвору. 4. При захворюваннях очей вибирається скронева зона. 5. При радикуліті п'явки ставляться на поперек, по обидва боки від хребта. 6. Якщо треба лікувати хвороби жовчного міхура, печінки-використовується область навколо неї. 7. П'явки можна ставити і навколо запалених суглобів при артритах. 8. При ниркових захворюваннях вибирається зона, трохи вище попереку.

    Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре
0
0